У Греції автомобіль в’їхав у групу протестувальників

Легкове авто в’їхало у групу демонстрантів

У грецькому місті Мітіліні на острові Лесбос увечері у вівторок, 21 липня, легковий автомобіль в’їхав у групу протестувальників проти підпалів на острові Лесбос, повідомляє грецька газета Kathimerini.

Об этом сообщает RuGate

Унаслідок інциденту поранено шістьох осіб, двоє з них перебувають у важкому стані.

Аварія трапилася на північному виїзді перед заводом Епано Скала. За кермом автомобіля був літній чоловік. ДТП сталася через те, що він не впорався з керуванням.

Протестувальники зібралися о 20.30 (збігається з київським часом). За інформацією газети, вони мали намір організувати патрулювання, щоб перешкодити мігрантам із табору біженців Моріа влаштовувати підпали на острові.

Міграційна криза на кордоні Греції почалася наприкінці лютого через рішення Туреччини відкрити кордон для біженців на тлі активізації бойових дій у Сирії. За твердженням влади Туреччини, на початку березня в ЄС потрапило майже 200 тис. мігрантів. Влада Греції називає ці дані дезінформацією.

Жителі грецького острова Лесбос періодично протестують проти припливу мігрантів. Ситуація на острові загострюється через розташований там табір біженців Моріа. У ньому живе понад 30 тис. осіб.

Мігрантів часто утримують у переповнених острівних таборах. Вони не задоволені умовами життя й повільним розглядом їхніх клопотань про надання притулку. Час від часу спалахує насильство як усередині таборів, так і спрямоване проти влади.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-gretsiji-avtomobil-v-jihav-v-grupu-protestuvalnikiv-1510402.html”